Apliko
Çözümlerimiz
Referanslar
İletişim

Referanslar

Çırak (The Apprentice) Web Sitesi & Yönetimi

Kanal D tarafından 20 Mart 2005'te yayınlanmaya başlayan Çırak yarışma programının web sitesinin hazırlanması ve online içerik yönetiminin sağlanması.

Turk.net abonelik ve erişim hizmetleri

Turk.net abonelerinin web tabanlı müşteri hizmetlerinin verildiği sayfaların geliştirilmesi.

Tnn.net portal & portal yönetim

Tnn.net portal'ının program ve programlama desteğinin sağlanması.

Turkmap iletişim hizmetleri

Halen 80,000’in üzerinde kullanıcısı ile dünyadaki sayılı, Almanya’nın ise Türkçe içerikli en geniş Mobil İletişim Platformunun hazırlanması ve T Mobile, Vodafone ve O2’nin de dahil olduğu beş Avrupalı mobil operatör ile portal arayüzü entegrasyonlarının sağlanması.

Akbank Mesaj Panosu

Akbank Call Center için şubelerarası iletişimi sağlamak amacı ile Intranet uygulaması.

Sabancı Telekom Bayi SMS Projesi

Sabancı Telekom bayilerinin iletişimini kuvvetlendirmek ve kampanya haberlerinin hızlı bir biçimde sağlanması amacıyla geliştirilmiştir.

Pınar Süt Sağlıklı Yaşam Projesi

Pınar süt Sağlıklı Yaşam Projesi dahilindeki süt ürünlerinin kutularına anahtar kelimelerin dağılımını yapan yazılımın yapılması ve kampayanın yönetimi.

Sabancı Telekom Log Raporlama Projesi

Sabancı Telekom internet alt yapısını kullanan şirketlerin aldıkları internet güvenlik hizmetlerinin analiz ve raporlanmalarının sağlanması amacıyla geliştirilmiştir.

Turk.net Bayi Puan Projesi

Turk.net internet erişim paketlerinin satışını güçlendirmeye yönelik, bayi satışlarının online takibinin sağlanması amacıyla geliştirilmiştir.

Sabancı Telekom İletişim Portalı & Portal Yönetimi

Sabancı Telekomun yeni arayüzünün oluşturulması ve hazırlanan internet iletişim portalının arka plan yazılımlarının yapılması.

sirketim.tnn.net

Turk.net erişim paketi olan kurumsal şirketlerin online sitelerini oluşturabilecekleri web geliştirme sihirbazının hazırlanması.

eTr Ödülleri Web Sitesi

TÜSİAD E-Türkiye ödüllerinin web sitesinin hazırlanması online içerik yönetiminin ve e-mailing sistemlerinin arka plan yazılımlarının sağlanması.

Sabancı Telekom Intranet Sistemi

Sabancı Telekom bünyesinde bölümler ve departmanlar arasındaki iletişimi daha performanslı hale getirmek üzere intranet sisteminin hazırlanması ve arka plan uygulamalarının yazılımlarının sağlanması.